Dopis čitateljstvu Portala sv. Jure u Viru

       Poštovani čitatelji Portala sv. Jure u Viru! Budući da naše vijesti iz župe sv. Jure u Viru objavljujemo i na portalima Posušja, Tomislavgrada, Splita, Mostara i drugdje, smatramo nužnim redukciju objavljivanja na ovome našem Portalu, na kojem ima dostatno informacija koje će uvijek zainteresirati vas, župljane i vjernike iz Vira, Podbile i Podzavelima, a ujedno moći ćete ubuduće, prema pastoralnim uputama, čitati nove informacije na novome portalu.

 

            Portalu Crkve na kamenu u Mostaru,

        Portalu Mostarsko-duvanjske biskupije u Mostaru,

        Portalu Zavičajnoga društva Zavelim u Splitu,

        Portalima Posušja, Tomislavgrada i dr.

         Želimo Vam ugodno čitanje na našem Portalu sv. Jure u Viru, zatim na svim ovim spomenutim portalima s kojima ste zacijelo već dobrano upoznati, a na njima ćemo objavljivati svoje informacije, kao i zanimljivosti iz našega okružja, pretežno Posuškoga i dduvanjskoga dekanata.

         Sve pozdravlja Vaš župnik iz Vira don Ilija Drmić

         Vir, 19. siječnja 2016.

free joomla templatesjoomla templates
2021  Župa Sv. Jure Vir - Sva prava pridržana.   Design: Mladen P.