Poziv na podmirivanje dugovanja i obveza za čišćenje groblja Stipića Dubrava u Viru

Od 2013. naše mjesno groblje Stipića Dubrava u Viru redovito čisti Mirko Stipić iz Kadima. Njegov posao je vidljiv svima. Groblje je uredno i besprijekorno čisto. Osim toga, Mirko pripomaže i prigodom sprovoda naših dragih pokojnika, a na pomoći je i našem župniku don Iliji Drmiću. Mirko je spreman pomoći svakome onome kome je bilo što potrebno vezano za grobnicu u našem groblju.

            Godišnji prihod za njegov nesebični rad u našem groblju je 30 KM po obitelji, a usluga prigodom pokopa 70 KM (otvaranje mrtvačnice, prijem lijesa s pokojnikom u mrtvačnicu, paljenje svjetala i svijeća, otvaranje mrtvačnice prije ispraćaja, ispraćaj i sam čin pokopa, održavanje čistoće mrtvačnice i kapelice Kristova Uskrsnuća, kao i brojne druge usluge).

            Njemu se može platiti direktno, izravno i posredstvom ovoga žiroračuna:

            INTESA SANPAOLO BANKA, BiH,

            4704 5200 5868 2004 s naznakom „za groblje Vir

free joomla templatesjoomla templates
2021  Župa Sv. Jure Vir - Sva prava pridržana.   Design: Mladen P.