Majčin dan u našoj školi

            Osvanuo je sunčan dan i pun iznenađenja za mame i njihovu djecu. U želji da proslave svoj dan na drugačiji način, sudjelovale su u školskoj radionici “Suradnja djeteta i mame“, koja je prvi put organizirana u našoj školi. Mame su međusobno isticale nespretne situacije svoje djece i načine na koje bi one to ublažile. Nesebično su se predale poslu i tako poticale svoju djecu da upijaju svaku riječ i daju obećanje koje će održati.

 

Svaka majka je od srca izradila šarenu narukvicu svome djetetu.

            Djeca su nacrtala svoje mame s ispisanim porukama ljubavi i obećanjima poštivanja.

            Na kraju radionice imali smo priredbu u kojoj su djeca izrecitirala pjesme pune ljubavi, nježnosti, veselja i zahvale. Svako dijete poklonilo je svojoj mami šareni cvijet i veliki poljubac, koji će majke pamtiti kao i ovaj Majčin dan.

            Djelić te priredbe prenesen je i na početak misnoga slavlja u groblju Stipića Dubrava u nedjelju 12. svibnja 2013. kada je duhovno i molitveno slavljen Dan majki.

 

 

                                                                                                                           OŠ Franice Dall'era Vir - Dubrave

                                                                    

                                                                                                                                    Učiteljica Dijana Galić

free joomla templatesjoomla templates
2021  Župa Sv. Jure Vir - Sva prava pridržana.   Design: Mladen P.