Zašto želim primiti sakrament potvrde, odnosno darove Duha Svetoga?

            Iz dana u dan moja želja da primim Duha Svetoga postaje sve veća i veća. Kada primamo Duha Svetoga, primamo zapravo sedam njegovih darova: mudrost, razum, savjet, jakost, znanje, pobožnost i strah Božji. To je razlog zašto ga želim primiti. Svako dijete jedva čeka da odraste, a kada primamo sakrament krizme, tada kršćanski odrastamo.

Mislim da nimalo nije uredu to što se neki krizmanici raduju materijalnim darovima. Po mome mišljenju trebali bismo se radovati darovima Duha Svetoga koji su vrjedniji više nego bilo kakav materijalni dar.

            Antonela Stipić, krizmanica iz Vira 2012./2013. školske godine

free joomla templatesjoomla templates
2020  Župa Sv. Jure Vir - Sva prava pridržana.   Design: Mladen P.